Làser de díode de barra única de 780 nm 60 W
Làser de díode de barra única de 780 nm 60 W, unió de matriu làser en un muntatge tipus CS; s'afegeix un submuntatge coincident CTE-entre la matriu i el dissipador de calor per servir com a capa de memòria intermèdia. La barra de díode s'uneix al submuntatge CuW mitjançant soldadura d'or/estany, que es munta en un dissipador de calor de coure, actuant com a costat P-. El costat N- està connectat amb cable al costat P-. La potència de sortida típica és de 60-300W en mode CW o QCW, la qual cosa la fa molt adequada per al bombeig d'estat sòlid, el processament de materials de díode directe, les aplicacions mèdiques, de reprografia i d'il·luminació.
Característiques:
La potència pot ser de 40 w, 60 w, 80 w, 100 w
Refrigerador passiu estàndard de tipus CS amb barra de díode làser de 10 mm d'ample
Amb FAC està disponible, divergència d'eix ràpid (FWHM) 1 grau
Aplicació principal:
Impressió
Medicina
Bombament làser d'estat sòlid col·limat
Aplicacions directes com el processament de materials

Fitxa de dades
Núm. d'article: CC780DL60
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 780 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 5 nm |
| Potència de sortida | 60W |
| Mode de treball | CW |
| Nombre d'emissors | 19 |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 60A |
| Llindar de corrent Ith | 10.5A |
| Tensió de funcionament Vop | 1.85V |
| Eficiència de conversió d'energia | 52% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 15 ~ 30 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | 0-55 graus |
| Coeficient de temperatura | ~0,3 nm/grau |
Dibuix

Etiquetes populars: Proveïdors de làser de díode de barra única de 780nm 60w, fabricants de la Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










