Díode làser de papallona d'espai lliure de 600 mW 785 nm
Aquests díodes làser estabilitzats amb reixeta de Bragg de volum ofereixen una solució d'amplada de línia estreta i d'alta potència per a aplicacions de recerca i proves d'espectroscòpia Raman. Aquests làsers de díode de 785 nm són dispositius d'espai lliure que s'ofereixen en un paquet de papallona amb refrigerador, termistor i PD integrats. Ofereixen fins a 600 mW de potència a 785 nm en un làser acoblat de fibra, d'alta potència i estabilitzat en longitud d'ona. A causa del VBG integrat, la longitud d'ona és fixa i l'amplada espectral és molt estreta. Aquest model també s'utilitza en aplicacions de metrologia, bio-instrumentació, detecció i instrumentació analítica.
Característiques principals:
Longitud d'ona estabilitzada 785 nm ±0.5nm
Paquet de papallona amb refrigerador intern, termistor i fotodiode
Reixa de Bragg de volum estabilitzada
Amplada espectral:<0.1nm

Fitxa de dades:
Núm. d'article: FS785DL600
| Òptic | |
| Longitud d'ona central λ | 785 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ±0,5 nm |
| Potència de sortida | 600 mW |
| Amplada espectral FWHM | 0.1nm |
| Eficiència de pendent | 0.8W/A |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 1.09A |
| Llindar de corrent Ith | 0.36A |
| Tensió de funcionament Vop | 2V |
| PD | <2000μA |
| Termistor | 10 (±5%) kΩ (@25 graus) |
| TEC corrent/tensió de treball | 2.5A/6.3V |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 15 ~ 35 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | -20~50 graus |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | 0.01nm/grau |
Dibuix

Etiquetes populars: Proveïdors de díodes làser de papallona d'espai lliure de 600 mw 785 nm, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










