Descripció
200W 793nm làser díode acoblat
Característiques:
- Acoblament especialitzat a fibraLes tècniques tenen com a resultat una alta eficiència, estabilitat i qualitat del feix superior .
- Resultats més precisos i precisosEn el processament de materials, la terapèutica mèdica i el bombament làser en estat sòlid .
- Potència de sortida: 350W QCW
- Potència de sortida: 200W QCW
Aplicacions:
- Mèdic
- Anàlisi espectral
- Prova i mesura

- Els làsers de díodes acoblats a fibra múltiple i emissors estan disponibles en longituds d'ona de 405nm a 1550Nm .
- Aquesta longitud d’ona especial 793Nm amb una potència de sortida de fins a 200W . Les nostres tècniques especialitzades d’acoblament de fibra asseguren una alta eficiència, estabilitat i qualitat del feix superior, mentre que les inspeccions rigoroses i els procediments de cremades garanteixen la fiabilitat, la etabilitat i la llarga vida de cada producte .
- Els paquets altament personalitzables ens permeten satisfer les necessitats específiques dels nostres clients, proporcionant productes de gran qualitat a preus raonables .
Full de dates
Número d’element:FC793DL200
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 793nm |
| Tolerància a la longitud d’ona | ± 5nm |
| Potència de sortida | 350W QCW |
| Potència de sortida | 200W CW |
| Fibra | |
| Nucli de fibra | 200um |
| Connector de fibra | End Nquest |
| Fibra n . a . | 0,22NA |
| Longitud de fibra | 1m |
| Elèctric | |
| Funcionament de funcionament LOP | 12A |
| Llindar corrent LTH | 2A |
| VOP de tensió de funcionament | 73V |
| Tèrmic | |
| Prova temp . | 25 graus |
| Emmagatzematge Temp . | -30 ~ 70 graus |
Dibuix:
Exemple de construcció d’un díode làser d’un sol element (esquerra) i díode làser múltiple (3) (dreta):

Etiquetes populars: Proveïdors de làser de díodes acoblats amb fibra de 200W 793nm, fabricants de la Xina, fàbrica, a l'engròs, elaborats a la Xina














