Descripció
150W 808nm CW barra simple díode làser
----per al bombament,màquina de depilació,investigació científica,militar,indústria tallant 25 emissors o 47 emissors

Trets:
Alta fiabilitat.
Alta estabilitat.
Tecnologia d'asembly de soldadura dura.
Eficiència optimitzada de conversió de l'OE.
Paquet de configuració stardard i disseny de clients.
Especificacions:
Nº d'element: CC808SB150
Nom de l'element: 150W 808nm conducció CW fred làser de díode d'una sola barra
| Òptica | |
| Longitud d'ona central λ | 808nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ±5nm |
| Potència de sortida | 150W |
| Amplada espectral FWHM | ≤3nm |
| Amplada espectral FW90%E | ≤6nm |
| Divergència de l'eix ràpid (FWHM) | 40 Deg |
| Divergència de l'eix lent (FWHM) | 10 Deg |
| Mode de polarització | Tm |
| Eficiència del talús | ≥1.0W/A |
| Elèctrica | |
| S'està operant l'Iop corrent | ≤105A |
| Ith del llindar actual | ≤20A |
| Vop de tensió de funcionament | ≤2V |
| Eficiència de conversió d'energia | ≥55% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 15 ~ 30 ° C |
| Temperatura d'emmagatzematge | 0-55°C |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | ~ 0,28nm / °C |
| Refrigerant | Aigua desionitzada |
| Cabal/barra | 0.4-0.7L/min |
| Pressió màxima d'entrada | 380kPa |
| Resistivitat | 0.25-5MΩ*cm |












