Microcanal 50W 808nm làser de díode de barra única
Dissipador de calor de microcanal
Bescanviador de calor que utilitza flux fluid a través de microcanals (normalment < 1 mm)
Requisits per a la refrigeració d'una barra làser de díode d'alta potència
fiabilitat: diverses 10k hores
baixa tensió mecànica a l'encenall
fabricables
baix cost
petita petjada i alçada de construcció
alta capacitat de refrigeració
Refrigerador de microcanal
totalment AuSn soldat
Pedestal a joc CTE
coure: baix cost i fabricable
apilable, alçada de construcció=3 mm
somriure baix (deformació de la línia emissora) ∼ 0,7 µm
resistència tèrmica ∼ 0,3 K/W

Fitxa de dades
Núm. d'article: MC808DB50
| Òptic | |
| Longitud d'ona central λ | 808 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 10 nm (± 3 nm opcional) |
| Mode de treball | CW |
| Potència de sortida | 50W |
| Nombre de barres | 1 |
| Divergència d'eix ràpid (FWHM) | 40 graus |
| Divergència d'eix lent (FWHM) | 10 graus |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 50A |
| Llindar de corrent Ith | 8A |
| Tensió de funcionament Vop | 1.8V |
| Tèrmica | |
| Temperatura de prova | 25 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | 0-55 grau |
| Refrigerant | Aigua desionitzada |
| Caudal/Bar | 0,3 l/min |
| Pressió d'entrada màxima | 350-500kPa |
| Temperatura de l'aigua (sense condensació) | 23-27 grau |
| Partícules d'aigua filtrada | <20um |
Dibuix de mida

Etiquetes populars: Microcanal 50w 808nm proveïdors làser de díode de barra única, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










