Descripció
BNI refrigerat per conducció làser de díode CS d'alt grau de 80 W 940 nm 80 watts
BNI refrigerat per conducció làser CS de díode d'alt grau de 80 W 940 nm 80 watts per al bombeig làser, processament de materials, indústria, medicina, impressió, visualització, projecció, defensa, investigació militar i científica.



Núm. d'article: CC940SB80
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 940 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | +-5nm |
| Mode de treball | CW |
| Potència de sortida per barra | 80W |
| Nombre de barres | 1 |
| Mida de l'emissor | 13 mm |
| Nombre d'emissors | 16 |
| Divergència d'eix ràpid (FWHM) | & lt;36 graus |
| Divergència d'eix lent (FWHM) | & lt;16 graus |
| Mode de polarització | TM |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 73A |
| Llindar de corrent Ith | 6A |
| Tensió de funcionament Vop | 1.6V |
| Eficiència de conversió d'energia | 68% |
| Eficiència de pendent | & gt;1,0 W/A |
| Tèrmica | |
Temperatura de funcionament | 15~30℃ |
Temperatura del magatzem | 0-55℃ |
Coeficient de temperatura de longitud d'ona | 0,3 nm/℃ |











