Barra CS làser de díode de soldadura dur de 80 W 1064 nm
Visió general
Característica:
Llarga vida útil i alta fiabilitat
Somriure baix
Espectre estret
Soldadura Ausn
Unió de filferro
Ús dur de l'entorn
Aplicacions:
Bombeig
Medicina
Impressió
Indústria
Investigació Científica

Fitxa de dades
Item núm. CC1064DL80
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 1060 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 5 nm |
| Mode de treball | CW |
| Potència de sortida | 80W |
| Divergència d'eix ràpid (FWHM) | 35 graus |
| Divergència d'eix lent (FWHM) | 8 graus |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 88A |
| Llindar de corrent Ith | 5A |
| Tensió de funcionament Vop | 1.5-2V |
| Eficiència de conversió d'energia | 60% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 15 ~ 30 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | 0-55 graus |
| Coeficient de temperatura | ~0,3 nm/grau |
Dibuix del paquet

PMF:
Què passa amb el lliurament?
Podem oferir serveis porta a porta per aire, només depenem de la vostra sol·licitud real. Com ara DHL, UPS, TNT, FEDEX
Quin és el termini de lliurament?
Normalment 3-5 dies. Els productes personalitzats necessiten 15 dies hàbils.
Tens algun límit MOQ?
MOQ baix, 1 unitat per a la comprovació de mostres està disponible
Etiquetes populars: Proveïdors de barres làser cs de díode de soldadura dur de 80w 1064nm, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










