Díode làser papallona de 300 mW 976 nm
Díode làser papallona de 300 mW 976 nm fonts làser de bomba EDFA de baix consum que s'ofereixen en paquets de papallona. Ofereixen fins a 300 mW de potència de sortida. Aquests làsers estan estabilitzats per reixes per al bloqueig de la longitud d'ona sobre les condicions de funcionament. El petit factor de forma fa que aquest sigui un mòdul de baix consum d'energia. La cua de fibra Hi1064 és estàndard.
Característica
Làser de díode acoblat a fibra de 976 nm
Baix consum d'energia
Bomba de calor termoelèctrica integrada
Potència de sortida de 300 mW, paquet papallona

Fitxa de dades:
Núm. d'article:FC976SM300
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 976 ± 1 nm |
| Potència de sortida | 300 mW |
| Fibra | |
| Longitud de la fibra | >1m |
| Fibra | Hola 1060 |
| Connector de fibra | FC/APC |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 1000 mA |
| Llindar de corrent Ith | 90 mA |
| Tensió de funcionament Vop | 2.5V |
| PD | Disponible |
| TEC corrent/tensió de treball | Disponible |
| Termistor KΩ/ (25 graus) | Disponible |
| Tèrmica | |
| Temperatura de prova | 25 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | -40 ~ 80 graus |
Dibuix de mida

Etiquetes populars: Proveïdors de díodes làser de papallona de 300 mw 976 nm, fabricants de la Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










