Descripció
Làser de díode acoblat a fibra de 250 W 450 nm
Característiques:
- Potència màxima 250 W
- Normalment amb connectors SMA o QBH.
- La carcassa robusta permet una fàcil integració del sistema.
Aplicacions:
- útil percoureiormaterials, a causa de l'alta absorció de la llum blava.
- Apte per a la fusió selectiva per làser (SLM) o sinterització de pols metàl·liques.
- Soldadura per punts

Especificacions:
Número d'article: FC450DL250
Nom de l'article: làser de díode acoblat a fibra de 250 W
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 450 nm ± 10 nm |
| Potència de sortida | 250W |
| Mode de treball | CW |
| Fibra | Desmuntable |
| Nucli de fibra | 105um |
| Apertura numèrica de fibra | 0,22 NA |
| Longitud de la fibra | 2m |
| Connector de fibra | Final nu |
| Elèctric | |
| Lop de corrent de funcionament | 3.2A*8 |
| Llindar Corrent Lth | 0.3A |
| Tensió de funcionament Vop | 35V*8 |
| Apuntant Bean | Disponible |
| Tèrmica | |
| Temperatura de prova | 25 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | -30 ~ 70 graus |
| Camí de refredament | Aigua |
Disseny:

Etiquetes populars: Proveïdors de làser de díode acoblat de fibra de 250w 450nm, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










