Làser de díode acoblat a fibra de 60 W 793 nm
![product-1-1 ]9H[XS[P)DH%I5~YM3G8[II](/Content/uploads/201998745/201912251331571957433.jpg)
Descripció del producte
Aquest és un nou producte de 60 W per a la sèrie de díodes làser-acoblats a fibra de 793 nm.
La micro òptica transforma la radiació asimètrica nativa dels xips emissors en una fibra multimode de petit diàmetre del nucli.
Utilitza una única fibra òptica de 200 µm/0,22NA amb un connector nu opcional, que proporciona una gran potència i una gran brillantor.
La longitud d'ona de 793 nm té moltes aplicacions en la tecnologia làser de fibra. En primer lloc, sovint s'utilitza per bombejar làsers de fibra dopats amb tuli-per ajudar a augmentar la potència del làser de sortida i l'eficiència de bombeig. Optimitzant l'estructura de les fibres òptiques de doble-revestiment, es pot aconseguir la transmissió de feixos buits, millorant encara més el rendiment del làser. A més, els làsers amb una longitud d'ona de 793 nm també s'utilitzen en la litotrícia mèdica, la soldadura de plàstics i la investigació científica.
Fitxa de dades
Núm. d'article: FC793DL60
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 793 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 3 nm |
| Potència de sortida | 60W |
| Amplada espectral FWHM | 5 nm |
| Eficiència de pendent | 18W/A |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 5.5A |
| Llindar de corrent Ith | 0.9A |
| Tensió de funcionament Vop | 40V |
| Eficiència de conversió d'energia | 40% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 15 ~ 35 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | -20-70 graus |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | ~0,3 nm/grau |
Dibuix
![product-1-1 ITX[~[%(V~PHQE]MT@MT%SR](/Content/uploads/201998745/201912251335333997462.png)
Preguntes freqüents:
Podríeu fer OEM (disseny i fabricació de làsers per al client)?
Sí, tenim un equip d'R + D professional que inclou programari, maquinari, electrònica i departament de dissenyadors 3D i tenim prou capacitat per fabricar làsers completament segons els requisits del client.
Quines són les vostres condicions de pagament?
T/T o Western Union, per a la vostra elecció.
Etiquetes populars: Proveïdors de làser de díode acoblat de fibra de 60w 793nm, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










