Làser de díode acoblat a fibra de 300 W 905 nm
El làser de díode acoblat de fibra de 905 nm 300 W té capacitats de doble longitud d'ona. Funciona a 905 nm amb una potència de sortida superior a 30 W en condicions de pols, i a 915 nm, pot oferir més de 300 W de potència en mode d'ona contínua (CW). Aquesta versatilitat en la configuració de longitud d'ona i potència el fa adequat per a una sèrie d'aplicacions, des del processament industrial fins a la investigació mèdica i científica. El làser està dissenyat per proporcionar una llum precisa i potent, assegurant l'eficiència i la fiabilitat en entorns exigents. Un coeficient de temperatura de longitud d'ona de 0,3 nm / grau, que garanteix un rendiment estable

Característica:
Dobles longituds d'ona
Potència de sortida de més de 300 W en mode d'ona contínua (CW).
Eficàcia i fiabilitat.
El coeficient de temperatura de longitud d'ona de 0,3nm/grau garanteix un rendiment estable
Aplicació:
Font de bombeig
Investigació científica
Indústria
Núm. d'article:FC905DL300
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 905 nm ± 5 nm |
| Potència de sortida | >30 W (1 ms, 10 Hz) |
| Longitud d'ona central 2 | 915 nm ± 5 nm |
| Potència de sortida | >300 W (CW) |
| Fibra | |
| Nucli de fibra | 105um |
| Longitud de la fibra | 1m |
| Apertura comercial de fibra | 0.22NA |
| Connector de fibra | Final nu |
| Elèctric | |
| Lop de corrent de funcionament | 18A QCW |
| Llindar Corrent Lth | 1A QCW |
| Tensió de funcionament Vop | 40 V QCW |
| Tèrmica | |
| Temperatura de prova | 25 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | -30~70 graus |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | 0.3nm/grau |
Dimensions:

Etiquetes populars: Proveïdors de làser de díode acoblat de fibra de 300w 905nm, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










