Díode làser acoblat a fibra de 40 W 1270 nm per a medicina
Descripció
- El làser de díode-acoblat de fibra de 1270 nm té un diàmetre central de 600um, una obertura numèrica (NA) de 0,39, una connexió SMA905 i una longitud de fibra de més d'1 metre.
- A causa de la disposició distribuïda dels díodes, el mòdul làser combina una gran potència de sortida amb una gestió tèrmica eficient.
- El mòdul làser admet configuracions refrigerades tant per aire- com per aigua-, garantint fiabilitat i adaptabilitat.
- Aquest conjunt ultra-autònom i autònom- és compatible amb RoHS i es pot demanar amb una varietat d'òptiques col·limades per facilitar la integració als sistemes. Els nostres controls electrònics altament integrats estan totalment integrats dins del mòdul làser, eliminant la necessitat d'una caixa de control independent. Es necessita una font d'alimentació de CC per fer funcionar el làser.

Característiques
Potència de sortida de 40 W a una longitud d'ona de 1270 nm
SMA905 fiber connector >1 m de longitud de fibra
0.39NA, nucli de fibra de 600um

Aplicació
Mèdic
Científic
Bombeig
Paràmetres
Núm. d'article:FC1270CB40
Nom de l'element:Díode làser acoblat a fibra de 40 W 1270 nm
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 1270 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 20 nm |
| Potència de sortida | 40W |
| Mode de treball | CW |
| Fibra | |
| Nucli de fibra | 600um |
| Apertura numèrica de fibra | 0,39 NA |
| Longitud de la fibra | >1m |
| Connector de fibra | SMA905 |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 50A |
| Llindar de corrent Ith | 5A |
| Tensió de funcionament Vop | 5V |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 25 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | -30-70 graus |
Dibuix detallat
Ens complau presentar-vos el nostreDíode làser acoblat-fibra de 1270 nm 40 W, especialment dissenyat per satisfer els exigents requisits deaplicacions mèdiques i biomèdiques. Aquesta longitud d'ona ofereix característiques úniques d'interacció dels teixits, la qual cosa la fa ideal per a procediments terapèutics i diagnòstics.
Aquest producte combina una gran potència òptica amb el lliurament de fibra i l'especificitat de la longitud d'ona, oferint una solució fiable per a la integració de sistemes OEM i la investigació clínica.
Els fulls de dades, les opcions de personalització i les mostres d'avaluació estan disponibles a petició. Esperem donar suport a la vostra innovació en l'àmbit mèdic.
Etiquetes populars: Díode làser acoblat de fibra de 40W 1270nm Proveïdors mèdics, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










