Díode làser acoblat a fibra de 40 W 808 nm amb termistor

Funció
El díode làser acoblat a fibra de 40W 808nm amb termistor és un dels díodes làser més eficients i fiables disponibles al mercat avui dia. La unitat també està equipada amb un sensor de termistor, que permet la supervisió i el control de la temperatura. Això garanteix que el díode làser es mantingui a una temperatura de funcionament segura, la qual cosa no només allarga la seva vida útil, sinó que també garanteix un rendiment constant.
Característiques
El díode làser acoblat amb fibra de 40W 808nm amb termistor està dissenyat per a una fàcil integració en una varietat de sistemes òptics i mecànics. La unitat inclou un connector de fibra SMA-905 estàndard, que permet una connexió fàcil a altres components i sistemes òptics. Compta amb una longitud d'ona de 808 nm, que és ideal per a una varietat d'aplicacions que van des d'aplicacions mèdiques a industrials.

Especificació
Número d'article: FC808RM40
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 980 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 10 nm |
| Potència de sortida | 40W |
| Fibra | |
| Nucli de fibra | 200um |
| Fibra NA | 0.22NA |
| Longitud de la fibra | 1m |
| Connector de fibra | SMA905 |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament | 12A |
| Llindar de corrent | 2A |
| Tensió de funcionament | 10V |
| Tèrmica | |
| Temperatura de prova | 25 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | -30~70 graus |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | 0.35 nm/ grau |
Funcions de dibuix i pin del paquet:

Etiquetes populars: Díode làser acoblat a fibra de 40w 808nm amb proveïdors de termistors, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










