Descripció
Làser de díode acoblat a fibra de 5 W 830 nm
Característica:
830nm especial per a l'aplicació d'impressió
62,5 μm d'obertura
1 m de longitud de fibra
Alta brillantor
Paquet rendible
Gestió tèrmica simplificada

Fitxa de dades
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 830 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 10 nm |
| Potència de sortida | 5W |
| Amplada espectral FWHM | 4nm |
| Eficiència de pendent | 2.5W/A |
| Fibra | |
| Radi de flexió de la fibra | & gt;30 mm |
| Diàmetre del nucli de fibra/revestiment/tampó | 62,5um/125um/250um |
| Apertura numèrica de fibra (90% de potència) | 0,18 NA |
| Longitud de la fibra | 1m |
| Connector de fibra | SMA905 |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 2.2A |
| Llindar de corrent Ith | 0.2A |
| Tensió de funcionament Vop | 5.5V |
| Eficiència de conversió d'energia | 45% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 15~55℃ |
| Temperatura del magatzem | -30-70℃ |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | ~0,3 nm/℃ |
Dibuix

Preguntes freqüents:
Què és el paquet?
Paquet de cartró original. O com a clients' requisit.
Podríeu fer OEM (disseny i fabricació de làsers per al client)?
Sí, tenim un equip professional R&D que inclou programari, maquinari, electrònica i departaments 3D de dissenyadors i tenim prou capacitat per fabricar làsers completament segons els requisits del client'.
Etiquetes populars: Proveïdors de làser de díode acoblat de fibra de 5w 830nm, fabricants de la Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










