Descripció
Mòduls làser de díode d'espai lliure de 780 nm 1 W
característiques:
- Longitud d'ona central: 780 nm
- Potència de sortida: 1 W
- Mode de treball: CW
Aplicació:
- metrologia
- bioinstrumentació
- sensació
- aplicacions d'instrumentació analítica

- Aquests díodes làser proporcionen una solució de gran potència i amplada de línia estreta.
- Els làsers acoblats amb fibra, d'alta potència i estabilitzats en longitud d'ona estan dissenyats per a la potència.
- Aquests díodes làser de 780 nm acoblats a fibra es poden utilitzar amb CW.
- Són compatibles amb els nostres controladors polsats de nanosegons de soroll ultra baix o d'alta velocitat per a versions de díodes làser multimode d'alta potència.
Especificacions:
Núm. d'article: FS780DL1
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 780 nm |
| Mode de treball | CW |
| Potència de sortida | 1w |
| Interval de longituds d'ona |
780-790nm |
| Divergència FWHM | 8-36Graus |
| Elèctric | |
| Llindar de corrent Ith | 1.5A |
| Lop de corrent de funcionament | <5A |
| Tensió de funcionament Vop | 1.8V |
| Tèrmica | |
| Temperatura de prova | 25 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | -30~70 graus |
Dibuix:

Etiquetes populars: Proveïdors de mòduls làser de díode d'espai lliure de 780nm 1W, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










