Làser de díode acoblat a fibra de 150 W 915 nm
Els díodes làser de 915 nm estan disponibles amb perfils de feix multi-mode i amb sortides acoblades de fibra. Aquests paquets de díodes làser de 915 nm són ideals per a aplicacions de bombes, i els mòduls làser de 915 nm estan disponibles per a aplicacions mèdiques, com ara cirurgia làser, cirurgia làser d'ulls, tractament del càncer o aplicacions d'impressió.
Característica:
Mode de treball CW
Procés de segellat paral·lel, disseny anti-condensació
Estructura compacta, bon rendiment de dissipació de calor
Resistent a cops i vibracions
Precaució:
La llum làser emesa per aquest dispositiu és invisible i serà perjudicial per a l'ull humà. Eviteu mirar directament a la sortida de fibra o al feix col·limat al llarg del seu eix òptic quan el dispositiu està en funcionament. S'han de portar ulleres de seguretat làser adequades durant el funcionament.

Paràmetres
Número d'article: FC915DL150
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 915 nm |
| Potència de sortida | 150W |
| Amplada espectral FWHM | 6 nm |
| Fibra | |
| Nucli de fibra | 106.5um |
| Fibra NA | 0,22 NA |
| Connector de fibra | Final nu |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament | 14A |
| Llindar de corrent | 0.9A |
| Tensió de funcionament | 23V |
| Eficiència de conversió d'energia | 45% |
| Tèrmica | |
| Temp. de funcionament. | 15 ~ 35 graus |
| Temp. d'emmagatzematge | -20-70 graus |
Mida:

Etiquetes populars: Proveïdors de làser de díode acoblat de fibra de 150w 915nm, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










