Descripció
Díode làser de sortida de fibra de 45 W 915 nm
Característiques:
Fibra d'obertura numèrica (NA) de 0,22: potència de sortida de 45 W
Alta fiabilitat
obertura de 105 μm
Contactes elèctrics aïllats
Emissió CW de baix soroll
Aplicacions:
Especial desenvolupat per a aplicacions de bombeig làser de fibra i aplicacions mèdiques o de processament de materials.

Fitxa d'especificacions
Núm. d'article: FC915DL45
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 915 ± 10 nm |
| Potència de sortida | 45W |
| Amplada espectral FWHM | 6 nm |
| Fibra | |
| Radi de flexió de la fibra | 60 mm |
| Nucli de fibra | 105um |
| Longitud de la fibra | 1-2m |
| Apertura numèrica de fibra | 0,22NA |
| Connector de fibra | SMA905 |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 10A |
| Llindar de corrent Ith | 1A |
| Tensió de funcionament Vop | 6V |
| Eficiència de conversió d'energia | 50% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 15~35℃ |
| Temperatura del magatzem | -20~70℃ |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | 0,3 nm/℃ |
Dimensions

Etiquetes populars: Proveïdors de díodes làser de sortida de fibra de 45w 915nm, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










