Mòdul làser de paquet de fibra de 915 nm
L'ús del mòdul làser de paquet de fibra de 915 nm té diversos avantatges respecte a altres tipus de làsers. En primer lloc, la potència de sortida d'aquests díodes es pot controlar i ajustar fàcilment per satisfer els diferents requisits d'aplicació. En segon lloc, la mida i el disseny de les carcasses dels connectors de fibra els converteixen en una solució molt compacta i eficient, la qual cosa també els fa ideals per utilitzar-los en zones amb espai limitat.
Característiques:
Alta potència de sortida
Alta estabilitat
Fibra multimode 0,22NA 105 μmcore
Paquet segellat de 2 pins de soldadura paral·lela
Compliment RoHS
Aplicacions:
Bombament làser{0}sòlid
Ús mèdic
Processament de materials

Especificació
Núm. d'article: FC915DL80
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 915 ± 10 nm |
| Potència de sortida | 80W |
| Eficiència de pendent | 4W/A |
| Fibra | |
| Radi de flexió de la fibra | 60 mm |
| Nucli de fibra | 105um |
| Longitud de la fibra | 1-2m |
| Apertura numèrica de fibra | 0,22 NA |
| Connector de fibra | SMA905 |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 14.5A |
| Llindar de corrent Ith | 1.1A |
| Tensió de funcionament Vop | 9.6V |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 15 ~ 35 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | -20 ~ 70 graus |
Dimensions

Etiquetes populars: Proveïdors de mòduls làser de paquets de fibra de 915 nm, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










