Descripció
Díode làser de fibra d'alta potència de 550 W 915 nm
Característiques:
Brillantor i fiabilitat líders
Espectre estabilitzat sobre la temperatura i el corrent
Diverses longituds d'ona i potència opcionals
Aplicacions:
Bombament làser de fibra
Bombament làser d'estat sòlid
Processament de material de díode directe

Fitxa d'especificacions
Article No. FC915DL550
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 915 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 15 nm |
| Potència de sortida | 550W |
| Fibra | |
| Longitud de la fibra | 1.5m |
| Diàmetre del nucli de la fibra | 220um |
| Apertura numèrica de fibra | 0,22NA |
| Connector de fibra | Bare End |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 25A |
| Llindar de corrent Ith | 1.1A |
| Tensió de funcionament Vop | 46V |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 15~45℃ |
| Temperatura del magatzem | -20-70℃ |
| Coeficient de temperatura | ~0,35 nm/℃ |
Dibuix del paquet
![O06T9G%H1D]H79E9F43_J70](/Content/uploads/202098745/202008281137340a0ec281ecb1404186b5865c79b75629.png)
Etiquetes populars: Proveïdors de díodes làser de fibra de 550w 915nm d'alta potència, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










