Díode làser acoblat a fibra de 10 W 940 nm
El díode làser acoblat a fibra de 10 W 940 nm aprofita una llarga història de paquets acoblats a fibra, incorporant un disseny altament fiable en un producte comercial escalable. És un disseny especial per a bomba, aplicació industrial.

Fitxa de dades:
Núm. d'article: FC940DL10
Nom de l'article: làser de díode acoblat a fibra de 10 W 940 nm
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 940 ± 10 nm |
| Potència de sortida | 10W |
| Amplada espectral FWHM | ≤6nm |
| Fibra | |
| Longitud de la fibra | 1m/2m |
| Nucli de fibra | 105um |
| Apertura numèrica de fibra | 0,22NA |
| Connector de fibra | ST/SMA/CO/Barre |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | ≤12A |
| Llindar de corrent Ith | ≤0.9A |
| Tensió de funcionament Vop | ≤2.2V |
| Eficiència de conversió d'energia | ~48% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 15~55℃ |
| Temperatura del magatzem | -30-70℃ |
Per què triar-nos i obtindreu un negoci estable?
El temps de lliurament normal és molt ràpid, 1-2 setmanes
Garantia de qualitat: 1 any
Els punts forts de BrandNew' són els empleats talentosos, l'enginyeria de qualitat, el control de processos, el desenvolupament de productes i la fabricació de volums.
Competència bàsica
◆ Embalatge de díodes ◆ Formació del feix
◆ Proves de fiabilitat ◆ Refrigeració eficient
Si us plau, poseu-vos en contacte amb nosaltres per obtenir el millor preu!
Etiquetes populars: Proveïdors de díodes làser acoblats amb fibra de 10w 940nm, fabricants de la Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










