Díode làser acoblat a fibra 10W 976nm 980nm
En el camp de la bellesa, el làser de 980 nm es pot utilitzar per a l'eliminació de pigues amb làser, l'eliminació de cicatrius d'acne negre i altres projectes de bellesa a causa de la seva bona qualitat del feix i la seva profunditat de penetració moderada. Mitjançant el control de làsers de diferents longituds d'ona, pot actuar selectivament sobre els grups de pigments de la pell per millorar la qualitat de la pell.
Característiques:
Disseny especial per a ús mèdic
Connector SMA o FC, per a la vostra elecció
xip làser importat de Jenoptik Alemanya
substrat/shell importat de Tecnisco Japan
fibra importada de Nufern Alemanya

Fitxa de dades:
Núm. d'article: FC976DL10
Nom de l'article: làser de díode acoblat a fibra de 10 W 976 nm
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 976 ± 10 nm |
| Potència de sortida | 10W |
| Amplada espectral FWHM | Menys o igual a 7 nm |
| Fibra | |
| Longitud de la fibra | 1m |
| Nucli de fibra | 105um |
| Apertura numèrica de fibra | 0,22 NA |
| Connector de fibra | FC/SMA/Barre |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 11-12.5A |
| Llindar de corrent Ith | 0.55-0.9A |
| Tensió de funcionament Vop | 1.75-2.2V |
| Eficiència de conversió d'energia | ~48% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 15 ~ 55 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | -30-70 graus |
PMF:
Podríeu fer OEM (disseny i fabricació de làsers per al client)?
Sí, tenim un equip d'R + D professional que inclou programari, maquinari, electrònica i departament de dissenyadors 3D i tenim prou capacitat per fabricar làsers completament segons els requisits del client.
Què passa amb el lliurament?
Podem oferir serveis porta a porta per aire, només depenem de la vostra sol·licitud real. Com ara DHL, UPS, TNT, FEDEX
Quin és el termini de lliurament?
Normalment 3-5 dies. Els productes personalitzats necessiten 15 dies hàbils.
Etiquetes populars: Proveïdors de díodes làser acoblats a fibra de 10w 976nm 980nm, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










