Descripció
Díode làser de fibra de 200 W 975 nm 976 nm 980 nm
Característiques:
Alta potència 200W
Dissenys compactes i fàcils d'utilitzar
Apertura numèrica de fibra 0,22 NA
Mode de treball CW

Dibuix:

Fitxa de dades:
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 976 ± 10 nm |
| Potència de sortida | 200W |
| Amplada espectral FWHM | & lt;5nm |
| Eficiència de pendent | & gt;17W/A |
| Fibra | |
| Radi de flexió de la fibra | & gt;60 mm |
| Longitud de la fibra | 1.5m |
| Nucli de fibra | 200um |
| Apertura numèrica de fibra | 0,22NA |
| Connector de fibra | Despullat |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 12~13A |
| Llindar de corrent Ith | 0.5A |
| Tensió de funcionament Vop | 32.5V |
| Eficiència de conversió d'energia | ~45% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 15~55℃ |
| Temperatura del magatzem | -30-70℃ |
Sobre nosaltres
Contacta amb nosaltres
Etiquetes populars: Proveïdors de díodes làser de fibra de 200w 975nm 976nm 980nm, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










