Descripció
Làser de díode acoblat de fibra de 976 nm 20 W per tallar

Núm. d'article: FC976DL20
| Òptic | |
| Longitud d'ona central λ | 976 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 10 nm |
| Potència de sortida | 20W |
| Amplada espectral FWHM | ≤7nm |
| & gt;90% de potència | 0,15NA |
| Eficiència de pendent | ≥1.8W/A |
| Fibra | |
| Radi de flexió de la fibra | & gt;30 mm |
| Diàmetre del buffer | 250um |
| Diàmetre de revestiment de fibra | 125um |
| Diàmetre del nucli de la fibra | 105um |
| Apertura numèrica de fibra | 0,22NA |
| Connector de fibra | CO/ST/SMA/FC |
| Elèctric | |
Corrent de funcionament Iop | ≤11.5A |
Llindar de corrent Ith | ≤0.9A |
Tensió de funcionament Vop | ≤3.7V |
Eficiència de conversió d'energia | ≥47% |
Tèrmica | |
Temperatura de funcionament | 15~55℃ |
Temperatura del magatzem | -30-70℃ |
Coeficient de temperatura de longitud d'ona | ~0,3 nm/℃ |












