Làser de díode acoblat a fibra de 240 W 976 nm
En l'àmbit de la investigació científica, els làsers de 976 nm s'utilitzen en investigacions experimentals en ciència de materials, espectroscòpia, biomedicina, etc. a causa de les seves característiques úniques de longitud d'ona i rendiment. Per exemple, a la ciència dels materials, els làsers de 980 nm es poden utilitzar per a operacions precises de calefacció i fusió.
Característiques:
Fibra 135um/0,22NA/1m
Alta eficiència d'acoblament
Alta potència alta brillantor
Long life: >10.000 hores
Adaptadors de fibra estàndard o fibres nues
Personalitzeu la solució per a PD, refrigerador TEC, feix aming
Aplicacions:
Bombament làser de fibra
Bombament làser{0}sòlid
Processament de material de díode directe

Fitxa de dades:
Núm. d'article: FC976DL240
| Òptic | Valor típic |
| Longitud d'ona central | 976 nm |
| Potència de sortida | 240W |
| Mode de treball | CW |
| Amplada espectral FWHM | 5 nm |
| Eficiència de pendent | 13W/A |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 17A |
| Llindar de corrent Ith | 1.0A |
| Tensió de funcionament Vop | 24.5V |
| Eficiència de conversió d'energia | ~45% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 15 ~ 55 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | -30-70 graus |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | 0,3 nm/grau |
Dibuix:
![product-1-1 )~KHQV@}3%P]WN@U(GODIQY](/Content/upload/201998745/201908201439043384837.png)
Etiquetes populars: Proveïdors de làser de díode acoblat a fibra de 240w 976nm, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










