Làser de díode de fibra de 976 nm d'alta potència
El mòdul de díode làser acoblat a fibra ofereix una sortida de fins a 180 W mitjançant una fibra de 135 μm. Utilitza un xip propietari d'alta potència optimitzat per a la fiabilitat a la potència màxima alta. Aquesta sèrie aprofita una llarga història de paquets acoblats a fibra, incorporant un disseny altament fiable en un producte comercial escalable.
El mòdul multimode ofereix una gran brillantor, mida petita i una gestió tèrmica simplificada. Els díodes funcionen de manera independent com a fonts de calor distribuïdes, permetent arquitectures refrigerades per aire o aigua amb una alta fiabilitat previsible.
Aplicació

Especificació
| Potència de sortida | 180W |
| Longitud d'ona central | 976 nm |
| Amplada espectral | 3,5 nm |
| Llindar de corrent | 0.5A |
| Corrent de funcionament | 11.0A |
| Tensió de funcionament | 31.5V |
| Eficiència de la convenció | 45% |
| 95% de potència | 0,18 NA |
| Canvi de longitud d'ona en funció de la temperatura | 0,3 nm/℃ |
| Eficàcia de la pendent | 17.0W/A |
| Temperatura del magatzem | -30 ~ 70 °C (sense condensació) |
| Temperatura de funcionament | 15~35°C |
| Radi de flexió de la fibra | 50 mm |
| Diàmetre del nucli | 135μm |
| Abertura numèrica | 0.22 |
| Connector de fibra | NU |
Dimensió

Contacta amb nosaltres

Etiquetes populars: Proveïdors de làser de díode de fibra de 976 nm d'alta potència, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










