Descripció

Díode làser acoblat a fibra SMA905 de 10 W 660 nm
Característiques:
- Potència de sortida de 10 W a una longitud d'ona central de 660 nm
- Nucli de fibra d'105um, amb una obertura numèrica (NA) de 0,22
- Equipat amb un connector de fibra SMA905 i funciona en mode CW
- Funcionament d'alt rendiment, altament fiable
Aplicacions:
- Aplicacions mèdiques
- Exploració científica
- Processos industrials
- El làser de díode acoblat a fibra de 10W 660nm està dissenyat per a la precisió, l'estabilitat i la integració perfecta en els sistemes de fibra òptica, el que el fa molt adequat per a un ampli espectre d'aplicacions en camps mèdics, científics i industrials.
- Les seves característiques principals inclouen una potent sortida d'10W a 660 nm, un nucli de fibra de 105um amb una obertura numèrica de 0,22 i un connector SMA905 fiable per al funcionament d'ona contínua.
- El disseny d'aquest làser prioritza un alt rendiment i fiabilitat, assegurant que els usuaris aconsegueixin resultats precisos i eficients en les seves respectives aplicacions.
Núm. de producte: FC660DZ10
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 660 nm ± 15 |
| Potència de sortida | 10W |
| Fibra | |
| Nucli de fibra | 105um |
| Fibra Obertura comercial | 0.22NA |
| Connector de fibra | SMA905 |
| Elèctric | |
| Lop de corrent de funcionament | 2A |
| Llindar Corrent Lth | 1A |
| Tensió de funcionament Vop | 20V |
| Tèrmica | |
| Temps de prova. | 25 graus |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | 0.3nm/grau |
Dibuix:

Què és sMA905?
- Connectors SMA905 amb virolles d'acer inoxidable ideals per a fibres de nucli gran
- Els connectors estàndard o hexagonals inclouen una bota d'alleujament de la tensió, una funda de crimpada per a tubs de Ø3 mm i una tapa de connector
- Connectors d'acer inoxidable 304 per a ús continu en entorns extrems
- Temperatures de funcionament de fins a 250 graus
- Compatible amb el buit fins a 10-10Torr
- Accessoris addicionals disponibles per a la compra per separat
- Funda d'acer inoxidable per a connectors compatibles amb el buit d'alta temperatura
- Tapes protectores addicionals

Etiquetes populars: Proveïdors de díodes làser acoblats de fibra de 10W 660nm, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










