Descripció
Mòdul làser de 400mw 635nm 638nm de fibra
Característiques clau:
Longitud d'ona central de 638nm
Paquet coaxial acoblat de fibra
400mw CW potència de sortida òptica
Connector estàndard FC/PC

Especificació:
element: FC638DL400
| Òptica | |
| Longitud d'ona central | 638±10nm |
| Potència de sortida | Aeroport de 400mW |
| Mode de treball | Cw |
| Amplada espectral FWHM | <6nm>6nm><> |
| Eficiència del pendent | 0.7W/A |
| Fibra | |
| Nucli de fibra | 105um (105um) |
| Obertura numèrica de fibra | 0.22NA (anglès) |
| Connector de fibra | Fc/PC (anglès) |
| Elèctrica | |
| Iop actual operatiu | 0.8A (anglès) |
| Llindar Ith actual | 0.2A (anglès) |
| Voltatge de funcionament Vop | 2.2V (en anglès) |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 20 ~ 30 ° C |
| Temperatura d'emmagatzematge | -20-70 °C |
| Tempesta de longitud d'ona. Coeficient | <0.1nm>0.1nm> |
Dibuix:

Etiquetes populars: 400mw 635nm 638nm proveïdors de mòduls làser de díode de fibra, fabricants de la Xina, fàbrica, a l'engròs, fet a la Xina










