Mòdul d'acoblament de fibra generador làser de fibra
Avantatges del producte:
Potència de sortida estable de 10 W-700W
Longitud d'ona de 915 nm, 940 nm, 975 nm opcional
Protector làser 1064
Bloqueig de longitud d'ona de gamma completa
Alta eficiència de conversió EO
Alta brillantor, alta potència Excel·lent SWaP
Aplicació:

Dimensió del paquet:
Paràmetres clau:
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 915 nm o 976 nm |
| Potència de sortida | 300W |
| Mode de treball | CW |
| Amplada espectral FWHM |
<> |
| Fibra | |
| Longitud de la fibra/Diàmetre de la jaqueta de la fibra | 1,5 m/0,9 mm |
| Nucli de fibra | 200um |
| Apertura numèrica de fibra | 0.22NA |
| Connector de fibra | Despullat |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 20~22A |
| Llindar de corrent Ith | 1A |
| Tensió de funcionament Vop | 31.5V |
| Eficiència de conversió d'energia | ~45 per cent |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 15 ~ 55 graus |
| Temperatura del magatzem | -30-70 grau |
| Coeficient de temperatura de l'ona | -0.3nm/grau |
El nostre article FC915LD300 ofereix una sortida impressionant de 300 W des d'una fibra de 200um. A més, el 95 per cent de la potència transmesa en el rang de NA0.18, de manera que la potència del làser és més concentrada i més brillant. La seva amplada espectral és l'amplada FWHM< 4.5nm,="" which="" enables="" customers="" to="" have="" higher="" stability="" when="" selecting="" laser="" applications="" with="" different="" wavelengths.="" the="" module="" has="" a="" 1064nm="" laser="" protection.="" pls="" kindly="" check="" below="" test="" data.="">
Etiquetes populars: Proveïdors de mòduls d'acoblament de fibra de generador làser de fibra, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










