
Mòdul de díode òptic acoblador de fibra de 200 W 976 nm
Por clau:
Alta potència de sortida: 200 W
Alta eficiència d'acoblament
Llarga vida
Aplicació:
Sistema de comunicació de fibra òptica
Processament de materials
Bombament làser de fibra
Làser mèdic (tractament biomèdic, procediment terapèutic)
Presentem el nostre avenç més recent: el mòdul de díode acoblador de fibra òptica de 200 W 976 nm, dissenyat específicament per a tasques de gravat. Amb una longitud d'ona puntual de 976 nm i una impressionant potència de sortida de 200 W, aquest díode làser ofereix un rendiment i una fiabilitat excepcionals.
La seva adaptabilitat s'estén a diversos usos:
Làser mèdic: perfecte per a tractaments biomèdics i teràpies dirigides, assegurant un lliurament d'energia precisa.
Sistema de comunicació de fibra òptica: racionalitza la transmissió de dades mitjançant cables de fibra òptica, millorant l'eficiència.
Processament de materials: permet tallar, soldar i gravar amb precisió en diversos materials.
Bombament làser de fibra: subministra energia essencial per al bombeig làser de fibra, optimitzant la seva eficàcia i productivitat.
Descobriu la potència i precisió inigualables del nostre mòdul de díode acoblador de fibra òptica de 976 nm, establint nous estàndards en gravat i més enllà.
Fitxa de dades
Número d'article: FC976DL200
Nom de l'article: nou mòdul de díode òptic acoblador de fibra de 976 nm
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 976 ± 10 nm |
| Potència de sortida | 200W |
| Amplada espectral FWHM | 7 nm |
| Fibra | |
| Longitud de la fibra | 1.5m |
| Nucli de fibra | 105um |
| Apertura numèrica de fibra | 0.22NA |
| Connector de fibra | Despullat |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 13A |
| Llindar de corrent Ith | 0.8A |
| Tensió de funcionament Vop | 35V |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 15-35 grau |
| Temperatura d'emmagatzematge | -30-70 grau |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | 0.35 nm/ grau |
Dibuix:

Etiquetes populars: nous proveïdors de díodes làser acoblats amb fibra d'alta potència de 976 nm, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










