Descripció
Díode làser acoblat amb fibra de longitud d'ona estabilitzada de 200 W 885 nm
Característiques:
- Alta potència
- Ús de molts llocs
- Cooperació universitària R+D
- Garantia de qualitat científica nacional
Aplicacions:
- Sector industrial
- Sector comercial
- Sector d'equips d'enginyeria

Especificacions:
Núm. d'article: FC885WS200
Nom de l'article: làser de díode acoblat a fibra de 885 nm 200 W
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 885 nm ± 1 nm |
| Potència de sortida | 200 W (CW) |
| FWHM | 1nm |
| Fibra | |
| Nucli de fibra | 105um |
| Longitud de la fibra | 1m |
| Apertura comercial de fibra | 0.22NA |
| Connector de fibra | SMA905 |
| Elèctric | |
| Lop de corrent de funcionament | 13A |
| Llindar Corrent Lth | 1A |
| Tensió de funcionament Vop | 42V |
| Tèrmica | |
| Temperatura de prova | 25 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | -30~70 graus |
| Coefficient de temperatura de longitud d'ona | 0.02nm/grau |
Dibuix:

Informem sobre el desenvolupament de mòduls de díode làser d'alta brillantor capaços d'acoblar més d'100W de potència òptica en una fibra d'1{05 μm 0,15 NA a 976 nm. S'utilitza un emissor únic soldat dur tancat en un paquet compacte i refrigerat passivament. En aquest sistema, cada díode està col·limat individualment tant en l'eix ràpid com en l'eix lent i l'espai lliure acoblat en una sola fibra. Els mòduls d'alta brillantor tenen una excitació òptica per sota de 0,13 NA, pocs modes de revestiment i una eficiència electroòptica superior al 40%. A més, els mòduls són compatibles amb combinadors de fibra fusionada 7:1 d'alta potència, amb experiments inicials que demostren 500 W acoblats a una fibra de 220 μm i 0,22 NA. Aquests mòduls aborden la necessitat del mercat de làsers de díode de major brillantor per bombejar làsers de fibra i processament directe de materials.
Etiquetes populars: 200w 885nm longitud d'ona estabilitzada ld proveïdors làser de díode acoblat a fibra, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fet a la Xina













