Díode làser de fibra estabilitzat de 450 W 976 nm
Aquests làsers de bomba d'alta potència ofereixen una llum de longitud d'ona molt estable amb un ample de banda d'emissió estret a causa de la reixa de Bragg de volum integrada.
El mòdul làser està dissenyat per ser eficient en calor-, però el paquet s'ha de muntar de manera segura a una superfície de muntatge-controlada de temperatura per garantir un funcionament segur i una llarga vida útil.
Característiques:
< 1.0nm Laser Spectral Line Width
Potència de sortida de fins a 450 W (CW)
Fibra acabada amb l'extrem nu
Nota:
L'exposició a les classificacions màximes durant un període de temps prolongat o l'exposició per sobre d'una o més classificacions màximes pot causar danys o afectar la fiabilitat del dispositiu.
S'han de portar ulleres de seguretat làser adequades durant el funcionament.

Fitxa de dades:
Número d'article: FC976WS450
| Òptic | Valor típic |
| Longitud d'ona central | 976 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 1 nm |
| Potència de sortida | >=430W |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament | 30A |
| Llindar de corrent | 2A |
| Tensió de funcionament | 40V |
| Fibra | |
| Diàmetre del nucli de la fibra | 200um |
| Apertura numèrica de fibra | 0,22 NA |
| Longitud de la fibra | 1m |
| Connector de fibra | Final nu |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 25 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | -20 ~ 70 graus |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | 0,03 nm/grau |
Dibuix de mida:

Etiquetes populars: Proveïdors de díodes làser de fibra estabilitzat de 450w 976nm, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










