Els mòduls làser estabilitzats per espectre proporcionen fonts làser potents i extremadament estables amb amplades de línia estretes que són ideals per a aplicacions científiques, com ara espectroscòpia Raman d'alta resolució, microscòpia confocal i interferometria.
Oferim els mòduls làser amb espai lliure o opcions de sortida acoblades de fibra-.
El disseny propietari del làser estabilitzat d'espectre presenta una gran potència de sortida amb una amplada de banda espectral estreta. La longitud d'ona màxima estabilitzada del làser es manté bloquejada independentment de la temperatura de la caixa, fent d'aquesta font una opció ideal per a les aplicacions més exigents.
Els nostres mòduls làser estabilitzats per espectre cobreixen totes les longituds d'ona Raman més importants, incloses: 532, 785, 830 i 1064 nm.
Característiques:
Espectre estabilitzat de longitud d'ona
Longituds d'ona Raman destacades
Opcions d'acoblament de feix o fibra{0}}obertes
Alta potència
Aplicacions
Espectroscòpia Raman
Microscòpia confocal
Interferometria
Bioinstrumentació
Citometria



Fitxa d'especificacions:
Núm. d'article: FC785DL600
| Òptic | |
| Longitud d'ona central λ | 785 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 0,5 nm |
| Potència de sortida | 600 mW |
| Amplada espectral FWHM | 0,1 nm |
| Eficiència de pendent | 0.8W/A |
| Fibra | |
| Diàmetre del nucli de la fibra | 105um |
| Apertura numèrica de fibra | 0,22 NA |
| Connector de fibra | FC/PC, SMA905 |
| Longitud de la fibra | 1 m, es pot personalitzar |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 1.09A |
| Llindar de corrent Ith | 0.36A |
| Tensió de funcionament Vop | 2V |
| PD | <2000μA |
| Termistor | 10 (±5%) kΩ (@25 graus) |
| TEC corrent/tensió de treball | 2.5A/6.3V |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 15 ~ 35 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | -20 ~ 50 graus |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | 0,01 nm/grau |
Dibuix
![product-1-1 WMR}QLLI4A[61KLJSV[8]AV](/Content/uploads/202098745/202004231352310876c6c47fdf44bc96b08b62e26cd57d.png)
Etiquetes populars: Proveïdors de mòduls làser estabilitzats d'espectre, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










