Descripció
Pila de barres làser de díode de 808 nm per a la bellesa per sempre
Característiques:
- Longitud d'ona central de 808 nm, longitud d'ona triple també disponible
- Les nostres barres làser s'importen d'Alemanya, amb una alta fiabilitat i estabilitat
- 5Bars, 6Bars, 10Bars, 16Bars estan disponibles
- Entrega ràpida 1-2 setmanes laborables
- Long lifetime>30 milions de trets
Aplicacions:
- Rejoveniment de la pell
- Eliminació de cicatrius
- Depilació
- Eliminació de tatuatges


Beauty forever és un spa de bellesa que utilitza els nostres làsers, que es poden adaptar a la pell i el color de pell de diferents persones per a una millor depilació.
Fitxa de dades
Número d'article: WC808VS600
Nom de l'article: barra làser de díode 808nm Beauty Forever
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 808 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 10 nm |
| Potència de sortida | 600W |
| Nombre de barres | 10 |
| Amplada del pols | Menys o igual a 400 ms |
| Cicle de treball | Menor o igual al 40% |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | ~50A |
| Llindar de corrent Ith | ~10A |
| Tensió de funcionament Vop | ~18V |
| Eficiència de conversió d'energia | ~50% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 20 ~ 30 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | 0-55 graus |
Dibuix:

Etiquetes populars: Barra làser de díode de 808 nm proveïdors de bellesa per sempre, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










