Descripció
Làser de díode 300w 500w 808nm per a la depilació ilooda
Trets:
Barra làser de díode d'Alemanya
Més de 20 milions de trets
Tecnologia microcanal, canal d'aigua en un dissipador de calor prim el gruix del qual és de només 1,5 mm. La barra làser de díodes es pot refredar amb aigua immediatament, cosa que pot garantir una llarga vida útil.
Fitxa tècnica:
Número d'element: MC808DL500
Nom de l'element: Pila làser de díodes de 500 W de 808 nm
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 808nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ±10nm |
| Potència de sortida | 500W |
| Mode de treball | CW |
| Canal d'Aigua | Microcanal |
| Potència de sortida per barra | 100W |
| Nombre de barres | 5 |
| Divergència de l'eix ràpid (FWHM) | ~ 38Deg |
| Divergència de l'eix lent (FWHM) | ~ 12Deg |
| Elèctric | |
| Iop de corrent operatiu | 95 ~ 110A |
| Llindar corrent Ith | 18 ~ 20A |
| Vop de tensió de funcionament | 10.8-12V |
| Eficiència de conversió d'energia | 45 ~ 48% |
| Tèrmic | |
| Temperatura de funcionament | 15 ~ 30 °C |
| Temperatura d'emmagatzematge | 0-55 °C |
Dibuix:

Etiquetes populars: dilas làser de díode de 808 nm per a proveïdors ilooda, fabricants de la Xina, fàbrica, a l'engròs, fabricat a la Xina










