Descripció
Barra làser de díode Dilas Stack 500W 808nm CW per a la reparació de mànecs
Detall ràpid:
Potència de sortida de 500 W, longitud d'ona estàndard 808 nm
Mode de treball CW, 100 W per potència
Mida personalitzada de la peça mecànica
Llarga vida útil>10000 hores
Les barres làser s'importen d'Alemanya, d'alta estabilitat i fiabilitat
Principalment per a la reparació de màquines de bellesa Dilas

Fitxa de dades
Número d'article: WC808VS500
Nom de l'article: Barra làser de díode Dilas Stack 808nm
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 808 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 10 nm |
| Potència de sortida | 500W |
| Mode de treball | CW |
| Canal d'Aigua | Canal Micro |
| Potència de sortida per barra | 100W |
| Nombre de barres | 5 |
| Divergència d'eix ràpid (FWHM) | ~38 graus |
| Divergència d'eix lent (FWHM) | ~12 graus |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 95~110A |
| Llindar de corrent Ith | 18~20A |
| Tensió de funcionament Vop | 10.8-12V |
| Eficiència de conversió d'energia | 45~48% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 15~30℃ |
| Temperatura del magatzem | 0-55℃ |
Dibuix:

Etiquetes populars: Proveïdors de barres làser de díodes de dilas de 808 nm, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










