Array làser de díodes de gel Alma Soprano

Descripció del producte
Alma Soprano Ice Diode Laser Array és un díode làser refrigerat per microcanal. Els refrigeradors de microcanal basats en coure han demostrat ser un mitjà molt eficaç per refredar làsers de díodes d'alta potència. Malauradament, la vida útil d'aquests refrigeradors de coure s'ha vist limitada pels mecanismes de desgast basats en la corrosió i l'erosió dels seus canals d'aigua de refrigeració integrats. Els requisits d'aigua DI també s'han afegit a la complexitat i el cost global del sistema. Tot i que continuem oferint refrigeradors de microcanal basats en coure tradicionals als seus clients existents, la transició està en marxa per desplaçar els productes basats en coure amb la tecnologia ICECUBED (IC3): una plataforma de gestió tèrmica de nova generació basada en materials ceràmics per a làser de díodes d'alta potència i brillantor. aplicacions.

CARACTERÍSTIQUES CLAU:
Mida compacta
12 bars 1200 W en total
Longitud d'ona única de 808 nm per a la depilació
Paquet de soldadura Ausn
Condicionament avançat del feix
Requisits de baixa pressió i cabal d'aigua
Fitxa de dades
Núm. d'article: WC808T1200
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 808 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 10 nm |
| Potència de sortida per barra | 100W |
| Nombre de barres | 12 |
| Divergència d'eix ràpid (FWHM) | 70 graus |
| Divergència d'eix lent (FWHM) | 12 deg |
| Mode de polarització | TE |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 100A |
| Llindar de corrent Ith | 20A |
| Tensió de funcionament Vop | 24V |
| Eficiència de conversió d'energia | 50% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 25 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | -40-80 grau |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | 0.3nm/grau |
Dibuix del paquet

Etiquetes populars: Proveïdors de matrius làser de díodes de gel alma soprano, fabricants de la Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










