Peces de recanvi del díode làser de la Xina, pila vertical de díode làser de canal macro de 808 nm 10 bars amb barres dels EUA per a la màquina de bellesa de depilació.
La tecnologia BrandNew utilitza xips importats als Estats Units i material de dissipador de calor japonès, i després es munta al nostre propi laboratori.
Per tant, la nostra qualitat ha de ser la màxima del mercat.
La garantia és de 18 mesos, sense limitació de trets.
Normalment utilitzem una pila làser de 6 o 10 barres, especificació de la següent manera:
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 808 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 15 nm |
| Mode de treball | QCW |
| Potència de sortida per barra | 60W |
| Nombre de barres | 10 |
| Espaiat de barra a barra | 2 mm |
| Divergència d'eix ràpid (FWHM) | 38 graus |
| Divergència d'eix lent (FWHM) | 12 deg |
| Mode de polarització | TE |
| Eficiència de pendent | ≥1.0W/A |
| Amplada del pols | ≤400ms |
| Cicle de treball | ≤40% |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 55A |
| Llindar de corrent Ith | 12A |
| Tensió de funcionament Vop | 21V |
| Eficiència de conversió d'energia | 45% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 15~30℃ |
| Temperatura del magatzem | 0-55℃ |
El nostre laboratori.

Per què triar-nos té un negoci fiable?

Poseu-vos en contacte amb nosaltres ara per a una bona conversa.

Etiquetes populars: peces de recanvi barres làser de díodes apilen proveïdors, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










