Descripció
Díode làser de longitud d'ona 3 per ADSS
Trets:
10 Bars, 600Watt
Barreja de longitud d'ona triple diferent
Distribució uniforme d'energia
La tecnologia innovadora de la tecnologia col·limada làser fa que l'energia es concentra mésAmplada làser llarga: Eficaç per als fol·licles pilosa produir acumulació de calor, Depilació permanent.
Mida estàndard, disseny especial per a la majoria de la depilació xinesa de reemplaçament de nansa.


Fitxa tècnica
Element no.:WC781VS600
| Òptic | |
| Longitud d'ona del centre | 755nm,808nm,1064nm |
| Tolerància a la longitud d'on | ±10nm |
| Potència de sortida per barra | 100 |
| Nombre de barres | 10 |
| Amplada del pols | ≤400ms |
| Cicle de deures | ≤40% |
| Elèctric | |
| Iop actual en funcionament | ~50A |
| Llindar actual Ith | ~10A |
| Vop de tensió de funcionament | ~19V |
| Eficiència de conversió d'energia | ~50% |
| Tèrmic | |
| Temperatura de funcionament | 20 ~ 30 ° C |
| Temperatura d'emmagatzematge | 0-55 °C |
Dibuix del paquet


Etiquetes populars: Díode làser de longitud d'ona 3 per a proveïdors d'anuncis, fabricants de la Xina, fàbrica, a l'engròs, fabricat a la Xina










