Mòdul de pila làser de díodes per a depiladora
Avantatges:
1. Inclou sortida òptica de banda de 808nm/1064nm/755nm, que té una àmplia aplicabilitat.
2. els clients poden seleccionar diferents sortides de banda segons les seves pròpies necessitats.
3. Aplicar a diferents tipus de pell, diferents gruixos de cabell, diferents tons de cabell i té l'efecte de rejoveniment de la pell.
característiques:
Disseny compacte
L'apilament vertical permet una disposició més compacta dels díodes làser, permetent una major densitat de potència en un espai més petit.
Sortida d'alta potència
Els díodes làser apilats verticalment s'utilitzen sovint per aconseguir una potència total més alta combinant les sortides de múltiples díodes làser. Això és útil en aplicacions on es requereix un raig làser de gran-potència.

Fitxa de dades
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 755nm/808nm/1064nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 10 nm |
| Potència de sortida per barra | 50W/60W |
| Nombre de barres | 10 |
| Amplada del pols | Menys o igual a 400 ms |
| Cicle de treball | Menor o igual al 40% |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | ~50A/60A |
| Llindar de corrent Ith | ~10A |
| Tensió de funcionament Vop | ~19V |
| Eficiència de conversió d'energia | ~50% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 20 ~ 30 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | 0-55 graus |
Dibuix

Etiquetes populars: Mòdul de pila làser de díodes per a proveïdors d'epiladores, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










