Descripció
Mòdul de pila làser Focuslight amb 5Bars
Trets:
Microcanal, 100w per barra
Focus Llum làser díode pila 3bar 4bar 5bar opcional
Tecnologia única de recobriment d'or amb alta fiabilitat i estabilitat
Cada pila es provarà completament i es farà una prova de crema de 8 hores.
La garantia de qualitat és de 18 mesos. No. de trets: 30 milions de >.





Full d'especificacions
Element no.:WC808VS500
| Òptic | |
| Longitud d'ona del centre | 808nm |
| Potència de sortida per barra | 100W |
| Nombre de barres | 5 |
| Amplada del pols | ≤400ms |
| Cicle de deures | ≤40% |
| Elèctric | |
| Iop actual en funcionament | ~100A |
| Llindar actual Ith | ~10A |
| Vop de tensió de funcionament | ~12V |
| Eficiència de conversió d'energia | ~50% |
| Tèrmic | |
| Temperatura de funcionament | 20 ~ 30 ° C |
| Temperatura d'emmagatzematge | 0-55 °C |
Dibuix
![{]]PTL2}`I@TXG5T)}IUR@4](/Content/uploads/202098745/20200710135017cb3c6a776ab348ad85bf00f00bb441a4.png)
Etiquetes populars: mòdul de pila làser focuslight amb proveïdors de 5bars, fabricants Xina, fàbrica, a l'engròs, fabricat a la Xina










