Descripció
Pila làser de díodes GTHM-250

Avantatges:
1.El mòdul làser de díode amb una finestra protectora.
2. Feix de simetria
3. Totalment segellat i ple de nitrogen-, amb una forta adaptabilitat ambiental i una alta estabilitat;
4. Sortida de punt simètric rectangular, alta densitat d'energia, fàcil de donar forma;
5. La finestra està recoberta amb una pel·lícula anti-reflex per reduir la pèrdua d'energia;
6. Estructura de dissipació de calor del canal macro, la refrigeració per aigua és senzilla;

Fitxa de dades
Núm. d'article: WC808VS250
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 808 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 10 nm |
| Potència de sortida per barra | 50W |
| Nombre de barres | 5 |
| Amplada del pols | Menys o igual a 400 ms |
| Cicle de treball | Menor o igual al 40% |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | ~50A |
| Llindar de corrent Ith | ~10A |
| Tensió de funcionament Vop | ~9V |
| Eficiència de conversió d'energia | ~50% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 20 ~ 30 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | 0-55 graus |
Dibuix

Etiquetes populars: Proveïdors de pila làser de díodes gthm-250, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










