Descripció
Sincoheren Parts Pila làser de 600W 808nm

característica
Major eficiència de conversió de potència
Major fiabilitat, rendiment, llarga vida útil
Paquet de canal macro, casa segellada
Pas de 2,0 mm entre barres
El nombre de barres es pot personalitzar
El recobriment AR a la finestra redueix la pèrdua d'energia
Longitud d'ona simple o múltiple-755 nm, 808 nm, 1064 nm en un mòdul de pila única
Paquet de baixa resistència tèrmica
Number of shots: >20 milions
Llarga garantia de 20 mesos

Fitxa de dades
Núm. d'article: WC808VS600
| Òptic | Valor típic |
| Longitud d'ona central | 808 nm |
| Mode de treball | QCW |
| Potència de sortida | 600W |
| Nombre de barres | 10 |
| Amplada del pols | Menys o igual a 400 ms |
| Cicle de treball | Menor o igual al 40% |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament | ~50A |
| Llindar de corrent | ~10A |
| Tensió de funcionament | ~18V |
| Eficiència de conversió | ~50% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 20 ~ 30 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | 0-55 graus |
Dibuix del paquet

Etiquetes populars: Sincoheren parts 600w 808nm làser pila proveïdors, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fet a la Xina










