Pila de díodes làser QCW de 200 W 808 nm
Característica:
Paquet refrigerat per conductivitat (també disponible amb refrigeració per aigua)
Alta eficiència amb G-stack, mode de treball QCW, 1 barra làser
Disponible en col·limació d'eix ràpid i eix lent
Disseny de pila flexible
Mida compacta
Aplicació:
Pantalla plana
Espectroscòpia
Generació d'ones de xoc
Marcatge làser, bombeig làser
Dibuix del paquet:

Fitxa de dades:
Núm. d'article: CC808HA200
Nom de l'article: làser de díode de pila horitzontal refrigerat per conducció de 200 W 808 nm QCW
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 808 ± 10 nm |
| Potència de sortida | 200W |
| Mode de treball | QCW |
| Divergència d'eix ràpid (FWHM) | 50 graus |
| Divergència d'eix lent (FWHM) | 10 graus |
| Amplada espectral FWHM | 6 nm |
| Freqüència | 1-5Hz |
| Amplada del pols | 5-6ms |
| Cicle de treball | <2% |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 200A |
| Llindar de corrent Ith | 30A |
| Tensió de funcionament Vop | 2V |
| Eficiència de conversió d'energia | 50% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | -45-+60 grau |
| Temperatura d'emmagatzematge | -55-+85 grau |
Preguntes freqüents:
Com procedir amb una comanda?
1. Poseu-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més detalls per correu electrònic
2. Us enviem PI per al pagament, el termini de pagament és T/T o Western Union
3. Un cop fet el pagament, organitzarem la producció
4. El termini de lliurament és de 1-2 setmanes depèn de la quantitat de comanda i de la sol·licitud diferents.
5. Després del lliurament, us enviarem el número de seguiment de DHL UPS FedEx TNT.
Etiquetes populars: Proveïdors de pila de díodes làser de 200w 808nm qcw, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










