Arrays de díodes refrigerats per conducció de 600 W i 808 nm
Les matrius de díodes refrigerats per conducció de 600W 808nm s'utilitzen principalment en detecció industrial, impressió làser, emmagatzematge òptic, comunicació de fibra òptica, tractament mèdic làser, camp militar i altres camps.
En l'àmbit militar, els làsers de matriu horitzontal s'utilitzen en mitjans militars importants, com ara l'abast làser, el radar làser, la comunicació-en mar profund, etc., i tenen un avantatge i una capacitat únics.
Característiques:
Alta potència
Mode operatiu: ona quasi-contínua
Disseny compacte i pla
Forat central per alineació modular
Aplicacions:
Àmpliament utilitzat al mercat de l'estat de la defensa i dels díodes-sòlids bombats-.

Fitxa de dades:
Núm. d'article: CC808HA600
| Òptic | Valor típic |
| Longitud d'ona central | 808 ± 10 nm |
| Potència de sortida | 600W |
| Quantitat de barres | 6 |
| Mode de treball | QCW |
| Divergència d'eix ràpid (FWHM) | 38 graus |
| Divergència d'eix lent (FWHM) | 12 deg |
| Freqüència | 100 Hz |
| Amplada del pols | <200us |
| Cicle de treball | <2% |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 100A |
| Llindar de corrent Ith | 15A |
| Tensió de funcionament Vop | 12V |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 25 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | 0-55 graus |
Mida:

Etiquetes populars: Proveïdors de matrius de díodes refrigerats per conducció de 600W 808nm, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










