Làser de díode de pila horitzontal QCW de 200 W 940 nm
Pila PulseLife G
Pila làser horitzontal QCW
Pila horitzontal refrigerada per conducció
Làser de díode de pila horitzontal QCW de 200 W 940 nm per a bombeig, il·luminació i necessitats de díodes directes.

Dibuix:
![W83N]0{K`ATD1H54QSEN2F5](/Content/upload/201998745/201908051356213022075.png)
Fitxa de dades:
Número d'article: CC940HA200
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 940 ± 10 nm |
| Potència de sortida | 200W |
| Mode de treball | QCW |
| Amplada espectral FWHM | 6 nm |
| Amplada del pols | 5-6ms |
| Cicle de treball | <2% |
| Freqüència | 1-5Hz |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 200A |
| Llindar de corrent Ith | 30A |
| Tensió de funcionament Vop | 2V |
| Eficiència de conversió d'energia | 50% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | -45~+60 grau |
| Temperatura d'emmagatzematge | -55~+85 grau |
Contacta amb nosaltres:
Procediment de comanda:
1. Poseu-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més detalls per correu electrònic
2. Us enviem PI per al pagament, el termini de pagament és T/T o Western Union
3. Un cop fet el pagament, organitzarem la producció
4. El termini de lliurament és de 1-4 setmanes depèn de la quantitat de comanda i de la sol·licitud diferents.
5. Després del lliurament, us enviarem el número de seguiment de DHL.
Etiquetes populars: Proveïdors de làser de díode de pila horitzontal de 200w 940nm qcw, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










