Làser de díode de pila horitzontal de 1500 W 976 nm
Matrius lineals làser de díode de pila horitzontal de 1500 W 976 nm dissenyats específicament per oferir la màxima fiabilitat i vida útil en aplicacions de bombeig lateral d'alta potència de cavitat. Les matrius QCW estan refrigerades per conducció i no requereixen refrigeració per aigua. Les matrius horiontals estàndard estan disponibles a 808 nm, 915 nm i 976 nm. Les configuracions personalitzades i les longituds d'ona addicionals estan disponibles cas per cas.
Característica
Divergència de l'eix ràpid 40 graus (FAC disponible)
Freqüència 10 Hz, amplada de pols 2 ms, mode de treball QCW
Conducció senzilla i fiable refrigerada
1500W d'alta potència de sortida, 15 bars, 100W per barra
Aplicacions
Estat sòlid bombat per díode
Defensa
Processament de materials
Fitxa de dades:
Núm. d'article: CC976HA1500
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 976 ± 10 nm |
| Potència de sortida | 1500W |
| Quantitat de barres | 15 |
| Mode de treball |
QCW |
| Divergència d'eix ràpid (FWHM) | 40 graus (FAC disponible) |
| Divergència d'eix lent (FWHM) | 10 graus |
| Freqüència | 10 Hz |
| Amplada del pols | 2 ms |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 100A |
| Llindar de corrent Ith | 15A |
| Tensió de funcionament Vop | 30V |
| Tèrmica | |
| Temperatura de prova | 60 graus |
| Temperatura del magatzem | -55- més 85 graus |
Dibuix del paquet:
Etiquetes populars: Proveïdors de làser de díode de pila horitzontal de 1500w 976nm, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










