Descripció
Díode làser emissor únic de 13 W 975 nm en submuntatge
Característica:
Mida de l'emissor de 94um, potència de sortida de 13 W, longitud d'ona de 975 nnm
Xip multimode de 13 W al submuntatge
Embalatge COS disponible
Amplada del xip 400um, longitud 4200um, gruix 150um
Aplicació:
Bombeig
Díode làser acoblat a fibra

Fitxa de dades
Número d'article: COS975DL13
Nom de l'article: díode làser COS 13w 975nm
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 964 ~ 970 nm |
| Tolerància a la longitud d'ona | ± 5 nm |
| Potència de sortida | 13W |
| Amplada espectral FWHM | 4 nm |
| Eficiència de pendent | 0.95W/A |
| Divergència d'eix ràpid | 55 graus |
| Divergència d'eix lent | 9 deg |
| Mida de l'emissor | 94um |
| Elèctric | |
| Llindar de corrent | 0.55A |
| Corrent de funcionament | 13A |
| Tensió de funcionament | 1.55V |
| Eficiència de conversió d'energia | 50% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 15 ~ 55 graus |
| Temperatura del magatzem | -30-70 grau |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | 0.3nm/grau |
Dibuix del conjunt del xip a submuntatge:
Etiquetes populars: Díode làser d'emissor únic de 13w 975nm en proveïdors de submuntatge, fabricants de la Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










