Làser de díode COS de 300 mW 974 nm

Descripció del producte
El paquet Chip on Submount és ideal per incorporar-lo a solucions OEM. El paquet de submuntatge de xip de Brandnew té dos grans coixinets d'enllaç de filferro d'or que proporcionen contacte amb el càtode i l'ànode del díode làser semiconductor. El xip es fabrica per formar una cavitat làser FP ajustada per emetre radiació a la longitud d'ona desitjada. Aquests díodes presenten una estructura de pou quàntic.
Brandnew ofereix làsers de díode de xip en submuntatge, que utilitzen unió AuSn i paquet P Down amb múltiples avantatges d'alta fiabilitat, potència de sortida estable, alta potència, alta eficiència, llarga vida útil i alta compatibilitat, i s'apliquen àmpliament al mercat.
Fitxa de dades:
Núm. d'article: COS974DL300
| Òptic | |
| Longitud d'ona central | 974 nm |
| Potència de sortida | 300 mW |
| Mode longitudinal | Solter |
| Amplada de l'espectre | 1,6 nm |
| Amplada de l'emissor | 4µm |
| Elèctric | |
| Llindar de corrent | 30 mA |
| Corrent de funcionament | 700 mA |
| Tensió de funcionament | 1.7V |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 15-25 graus |
| Longitud d'ona Temp. Coeficient | 0,3 nm/grau |

Etiquetes populars: Proveïdors de làser de díode de 300 mw 974 nm, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










