Barra nua de díode làser de 15 W 915 nm
Basat en la-tecnologia de semiconductors líder del sector, BrandNew ofereix una àmplia gamma d'opcions de xips làser. Algunes d'aquestes opcions inclouen longituds d'ona que van des de 450 nm fins a 2100 nm, xip làser d'un -emissor amb una potència de sortida de fins a 20 W i xip làser d'una-barra amb una potència de sortida de fins a 600 W, i opcions d'ona contínua (CW) i d'ona quasi-contínua (QCW). El xip i la barra làser estan disponibles en diversos factors d'ompliment, amplades de ratlles, amplades de barres i longituds de cavitats, i es poden desenvolupar opcions personalitzades per satisfer els vostres requisits únics.
Característiques:
Alta potència i PCE
Long lifetime >20000 hores de vida útil
Embalatge COS disponible
Alta eficiència de conversió elèctrica-òptica
Disseny d'estructura epitaxial d'alta eficiència
Creixement de material epitaxial d'alta-qualitat
Mètode de passivació especial per a la superfície de la cavitat
Productes personalitzats disponibles

Especificació:
Núm. d'article: LC915SE15
| Òptic | Tipus |
| Longitud d'ona central | 915 nm |
| Potència de sortida | 15W |
| Amplada de l'emissor | 190μm |
| To de l'emissor | 400μm |
| Longitud de la cavitat | 4000μm |
| Gruix | 95-115μm |
| Ample de banda espectral (FWHM) | 4nm |
| Eficiència de pendent | 1.2W/A |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | 15A |
| Llindar de corrent Ith | 1.2A |
| Tensió de funcionament Vop | 1.75V |
| Eficiència de conversió | 60% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de funcionament | 20 graus |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | 0,35 nm/grau |
![product-1-1 MB8[N%0LDVQNNDS)1BTG]00](/Content/uploads/202098745/20200922140427a4d65332427043ebba684d31d5df11f3.png)
PMF:
Com procedir amb una comanda?
1. Poseu-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més detalls per correu electrònic
2. Us enviem PI per al pagament, el termini de pagament és T/T o Western Union
3. Un cop fet el pagament, organitzarem la producció
4. El termini de lliurament és d'1 a 2 setmanes depèn de la quantitat i la sol·licitud de la comanda.
5. Després del lliurament, us enviarem el número de seguiment de DHL UPS FedEx TNT.
Etiquetes populars: Proveïdors de barres nues de díode làser de 15w 915nm, fabricants Xina, fàbrica, venda a l'engròs, fabricats a la Xina










