Descripció
Díode de barra única refrigerat per aigua de 100 W 808 nm d'alta qualitat
Avantatges
- Tecnologia de muntatge de soldadura dura
- Major fiabilitat
- Eficiència de conversió OE optimitzada
- Configuració Stardard i paquet personalitzat
Aplicacions
- Bombeig
- Indústria
- Medicina
- Impressió
- Investigació científica
Dibuix:

Núm. d'article: WC808SB100
Nom de l'article: Díode de barra única de 100w 808nm refrigerat per aigua
| Òptic | |
| Longitud d'ona típica | 808 ± 15 nm |
| Potència de sortida | 100W |
| Amplada espectral FWHM | Menys o igual a 3 nm |
| Amplada espectral FW90%E | Menys o igual a 6 nm |
| Divergència d'eix ràpid (FWHM) | 40 graus |
| Divergència d'eix lent (FWHM) | 10 graus |
| Mode de polarització | TM |
| Pendent | Eficiència |
| Elèctric | |
| Corrent de funcionament Iop | Menor o igual a 110A |
| Llindar de corrent Ith | Menor o igual a 20A |
| Tensió de funcionament Vop | Menor o igual a 2V |
| Eficiència de conversió d'energia | Superior o igual al 55% |
| Tèrmica | |
| Temperatura de prova | 25 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | 0-55 grau |
| Coeficient de temperatura de longitud d'ona | 0.28nm/grau |










